Çatak İlçe Müftüsü İlhan Günay, ilçe merkezindeki Kur'an kursu hocaları ve 4-6 yaş Kur'an öğrencileri ile birlikte Kaymakamımız  Hacı Asım Akgül'ü makamında ziyaret etti.
Müftü İlhan Günay ve beraberindeki öğretmen ve öğrenciler Kaymakam Akgül'ü ilçede Kur'an kurslarına yaptığı katkılardan dolayı ziyaret ederek teşekkür etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Akgül, minik öğrencilerle bol bol sohbet etti.
HAYIRLI İŞLERE VESİLE OLUYORSUNUZ
Ziyarette açıklama yapan Akgül, “İlçemizde hizmet veren Kur'an kurslarını elimizden geldiği kadar ziyaret ediyoruz. Burada öğrenciler ve kurs hocalarıyla sohbet ediyoruz. Sohbetler esnasında taleplerini dinliyor, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Siz değerli kurs hocalarımız. Kur'anı ve onun güzelliklerini öğrencilere öğretiyorsunuz. Hayırlı işlere vesile oluyorsunuz. Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir. Sizlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Şahsım, Kaymakamlık ve Belediye olarak her türlü ihtiyacınızda yanınızda olmaktan onur duyarım" dedi.
Ziyaret sonunda Kur'an kursu öğrencilerinden Emir Gümüş, katkılarından ötürü arkadaşları adına teşekkür edip, Kaymakamımıza, isminin yazılı olduğu çini tabağı hediye etti.