Kaymakamımız Hacı Asım Akgül, Tedavi gördüğü hastaneden evine taburcu olup gelen Bünyamin Selçuk’u evinde ziyaret etti.
Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, beraberinde AK Parti ilçe Başkanı Tahsin Babur, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Belediye Fen İşleri Müdürü Erdoğan Babur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş ve VEDAŞ Çatak İşletme Şefi Abdurezzak Selçuk ile beraber Selçuk Mahallesinde ikamet eden hastayı ziyaret ettiler.
Ev ziyareti sırasında, Mide Kanseri hastalığından tedavi görüp evine dönen Bünyamin Selçuk ve yakınlarıyla yakından ilgilenen Kaymakam Akgül, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastalara moral olması kapsamında onların var olan sorun ve sıkıntılarına da kulak veren Akgül, “Sağlık insan hayatının en önemli merdiven basamağıdır. Bu bilinçle hastane de tedavi görüp hastalığı devam eden vatandaşlarımızı unutmadık. Hastamızı ziyaret edip sağlık durumu hakkında bilgi aldık. Hem maddi olarak hem de manevi olarak hastalarımızın yanındayız. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olmamız nedeniyle bu hastaların bazen bizlerden farklı talepleri oluyor onları da mümkün olduğunca karşılamaya çalışıyoruz. Hastalara moral vermek ve yanlarında olduğumuzu göstermek için gönüllerini hoşluğunda yer almak bizler için önemli. Bugünde bu maksatla buradayız. Rabbimden tüm hastalar için ve Bünyamin kardeşimiz için acil şifalar diliyorum bir an evvel sağlıklarına kavuşup kaldıkları yerden hayatlarına en güzel şekilde devam etmelerini temenni ediyorum.” dedi.
Mide Kanseri olan Bünyamin Selçuk’a geçmiş olsun temennisinde bulunan Akgül; Selçuk’a bir ihtiyacının olup olmadığını sordu. Bünyamin Selçuk, “ Evimin kapısını çalıp beni ziyarete gelen size ve ekibinize çok teşekkür ederim, her hastalığın en büyük ilacı moral ve motivasyon sizlerin sayesinde moralim çok iyi oldu, bana güç verdiniz. İnsanın sevilmesi ve değerli olması güzel gördüğünüz gibi evimin birkaç eksiği var. Siz değerli büyüklerimizden bu konuda destek bekliyorum.” Dedi. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan ve Fen İşleri Müdürü Erdoğan Babur’a ufak tefek tadilatın yapılması ve evin boyanması konusunda talimat verdikten sonra gelen ekip ziyaretlerini sonlandırdılar.