Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, terörle mücadelede önemli bir yere sahip olan güvenlik korucularının başlarıyla yemekte bir araya geldi.

TERÖRİSTLERE GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ

Çatak ilçe merkezindeki kalekolda verilen yemeğe Kaymakamımız Hacı Asım Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yunus Gündüz, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Murat Okan ve 50 korucubaşı katıldı. Karşılıklı sohbet havasında geçen ve bir yılın değerlendirildiği yemekte konuşan Akgül, Çatak'ta 2017 yılının terörle mücadele açısından başarılı bir yıl olduğunu söyledi. Bu başarıda güvenlik korucularının büyük payının olduğunu anlatan Akgül, "Terörle mücadelede göstermiş olduğunuz gayretli çalışmalarından dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Terörle mücadele ve güvenlik konusunda aynı kararlılığımızı önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz. Güvenlik güçlerimizle birlikte teröristlere göz açtırmayacağız" dedi.

Yemekte korucubaşları sorunlarını dile getirirken, Yazı İşleri Müdürü Murat Okan tek tek not aldı. Kaymakamımız sorunların çözülmesi için gerekenlerin yapılacağını söyledi. Program fotoğraf çekimiyle son buldu.