Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, Hakkın Rahmetine kavuşan  Çılga Mahallesi ileri geleni Abdullah Kıpçak ailesi ve yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.
Çılga mahallesinde ikamet eden Abdullah kıpçak 89 yaşında nefes darlığı hastalığından çatak devlet hastanesinde tedavi gördüğü sırada hakkın rahmetine kavuştu Bahçelievler mahallesi taziye evinde kurulan Taziye evine Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül’e,ilçe vaizi İbrahim çatar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, kamu görevlileri, ve vatandaşlar eşlik etti.
Merhumun geride kalan sevenleri ve ailesinin bu zor süreçlerinde yanında olarak onlara manen destek olmak zorunda olduklarını belirten akggül.
"Bizler birer aileyiz sizlerin acısı bizlerin acısıdır. Merhumun dünya yolculuğu sona ermiş. Umuyorum okunan Kuran'ı Kerim'ler ruhuna varır. İnşallah Rabbim günahlarını affeder ona cennet kapılarını açar. Merhuma Allahtan Rahmet, siz ailesine ve akrabalarına sabır diliyorum." Dedi.
Taziye dilekleri için memnuniyetlerini dile getiren Ailesi ve yakınları Bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmadınız. Allah hepinizden razı olsun." Dedi.
İlçe vaizi İbrahim çatar tarafından okunan duaların ardından taziye ziyareti sona erdi.