Kaymakamımız Sayın  Hacı Asım Akgül Büyükağaç ile Narlı Jandarma Karakollarıyla Şehit Ali OGÜN'ün ailesini ziyaret etti.

        Kaymakamımız Sayın  Hacı Asım AkgülSiirt'in Pervari ilçesi sınırında bulunan Narlı ve Büyükağaç Jandarma karakollarını ziyaret etti. Beraberindeki İlçe Jandarma Komutanı Umut Düzerdik, İlçe Müftüsü İlhan Günay, AK Parti İlçe Başkanı Tahsin Babur, Yazı işleri Müdürü Murat OKAN ile karlara bata çıka karakollara giden Kaymakamımız Sayın Hacı Asım Akgül, komutanlardan bölge ile ilgili bilgi alıp askerlerle sohbet etti.

        Daha sonra Narlı Mahallesi'ne geçen Akgül ve beraberindekiler, 16 Eylül 2016'da PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen güvenlik korucusu Ali Ogün'ün ailesini ziyaret etti. Şehit Ogün'ün eşi Hatice Ogün ile sohbet eden Kaymakamımız, şehidin minik kızı Havin ile yakından ilgilendi. Kaymakamımız Sayın Hacı Asım AKGÜL, "Bizler manevi değerlerimize son derece önem veren bir toplumuz. Şehit ailesi, karakol ziyaretleri bizler için son derece anlamlı ziyaretlerdir. Ne olursa olsun bizler sizlerin yanındayız. Ziyaretlerimiz, elimizi omzunuzda hissedin demektir aslında" dedi.

        Ziyaret sonrası Şehit Ogün'ün ailesine getirilen gıda paketleri teslim edildi