Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül beraberindeki daire amirleri ile birlikte taşra mahallelerde devam eden ve yapılacak çalışmalar ile ilgili öğretmenler ve vatandaşlarla bir araya geldiler.
İlçenin en uzak taşra mahallelerinden biri olan Reşan Mahallesi’ne giden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül ve beraberindekileri burada vatandaşlar ve öğretmenler karşıladı.
Gerçekleştirilen inceleme ziyaretlerine çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hacı Asım Akgül’ün yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Aşçı, jandarma Binbaşı Yunus Gündüz, Emniyet Amiri Emre Kayhan, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Okan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aydın Babur ve Komiser yardımcısı Onur Selçuk katıldı.
İlk olarak Reşan İlkokulunu ziyaret edip öğretmenler ile bir araya gelen heyet vatandaşlarında gelmesi ile aynı masa etrafında bir araya gelmiş oldu sohbet edip istek ve taleplerini dinleyen Başkan vekili Akgül Reşan Mahallesinde devam eden ve yapılacak çalışmaları inceleyen heyet vatandaşların yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyip Yazı İşleri Müdürü Murat Okan tarafından gerekli notlar alındı