İki Öğrenci Okula Kazandırıldı
Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen’ in Eşi Pınar Türkmen tarafından maddi imkânsızlıktan dolayı okula gidemeyen iki öğrencinin tüm ihtiyaçları karşılanarak okula devam etmeleri sağlandı.
 Pınar Türkmen; şehit ve dezavantajlı ailelere rutin olarak yaptığı ziyaretler sırasında okul kıyafeti olmadığı için okula gidemeyen iki öğrenciyi tespit etmiştir. Durumu İlçe Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen’e iletmiş, Kaymakam Türkmen’in talimatıyla Çatak SYDV aracılığıyla okul kıyafeti ve kırtasiye malzemesi öğrencilere temin edildi.
Hanımefendi Türkmen, ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Aydın Babur eşliğinde ADEM (Aile Destek Eğitim Merkez)’nde öğrencilere kıyafet ve çeşitli kırtasiye malzemelerini hediye etti.
Pınar Türkmen Öğrenciler ile sohbet ederek derslerine çok çalışmaları gerektiği ve her dönem en az 25 kitap okumaları gerektiği konusunda söz aldı. Pınar Türkmen öğrencilere; “Sizler ve arkadaşlarınız her türlü ihtiyaçlarınızı çekinmeden gelip benimle paylaşabilirsiniz.” dedi.